Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
Solar Pond Aerobic Surge Beluchter Drijvende Lagune Beluchters 55kgs 1.35kg/H
| Inputmacht: | 1.5KW |
|---|---|
| Machtsefficiency: | 2.4kg/(kW·h) |
| Gewicht: | 55kgs |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Peddelwielbeluchter 10m kabelpeddelwiel voor visvijver
| Verluchtingsgebied: | 3000m² |
|---|---|
| Productnaam: | Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel |
| Grootte: | 700*550*750mm |
50Hz 220V 500W Farm Pond Beluchter Pomp Vis Houden Grote Vijver Bubbler
| Gewicht: | 10KG |
|---|---|
| Het werk vochtigheid: | ≤90% |
| Voltage: | 220V |
4000 tpm drijvende fonteinbeluchter op zonne-energie Energiebesparing voor vijvers en meren
| Brandstof: | Aangedreven zonne |
|---|---|
| Motor: | Brushless Motor van gelijkstroom |
| Drijvende krachtdiameter: | 52 (cm) |
1.5KW Pond Paddle Wheel Beluchter Viskwekerij Beluchtingsapparatuur
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
4046m2 tot 20234m2 Vijver Peddelwiel Beluchter Visteelt voor het Beluchten
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
Aquacultuur Borstelloze Solar Drijvende Beluchter 48VDC 370W Vis Garnalen Vijver Bodembeluchter
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Materiaal: | ABS PLASTIEK |
Van de de Vissenvijver van de vijverzuurstof van de het Waterpomp het Meerbeluchtingstoestel Automatisch voor Viskwekerij
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
ISO9001 45kg Aquacultuur Schoepenwiel Beluchter Vijver Schoepenwiel Beluchter
| Kabellengte: | 10m |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz |
| Grootte: | 700*550*750mm |
Energie - Beluchtingstoestel van de besparings het Drijvende Oppervlakte voor Vijver 220 380V-Motor
| Snelheid: | 4000RPM |
|---|---|
| Afzetdia: | 3“ |
| Drijvende krachtdiameter: | 52 (cm) |

