Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
van de de Vijverpeddel van 110V 220V 380V het Wielbeluchter die Zonne Oxygenator 0.75KW drijven
| Voeding: | Elektrisch |
|---|---|
| Voltage: | 110v/220v/380v/440v |
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
1.5HP 60Hz Pond Paddle Wheel Beluchter Aquacultuur Beluchter Voor Industriële Waterbehandeling
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
1800 Cfm Hoge snelheid van de de Vijverbeluchter van het Peddelwiel de Grote voor Oxygenatie 12140m2 aan 40468m2
| Ladingsgebied: | 4046m ² - 20234m ² |
|---|---|
| Voeding: | Elektrisch |
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
6000L/H Visvijver Waterpomp 25m3/H Solar Visvijver Pomp Voor Aquacultuur
| Voltage: | Gelijkstroom 48v |
|---|---|
| Hoofd: | 5m |
| Functie: | Het toevoegen van Zuurstof, Irrigatie |
Drijvend 25mm allen die in Één Zuurstof van de Vijverpomp Zonnepomp 5m toevoegen de Pomp van de Vijverzuurstof
| Afzetdiameter: | 25mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Max Lift Height: | 3m |
3 van de Vijverpompen van duimvissen Externe het Waterpomp Met duikvermogen voor Vijver
| Afzet: | 3 DUIM |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Functie: | Het toevoegen van Zuurstof, Irrigatie |
1HP Pond Paddle Wheel Fountain Beluchtingssystemen voor Fish Pond Oxygenation
| Het maximumtarief van de Luchtstroom: | 1800 Cfm |
|---|---|
| Ladingsgebied: | 4046m ² - 20234m ² |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Zonne-energie Visvijver Waterpomp Beluchter 3 Inch 5m Kop 2.2kg
| Afzetdiameter: | 25mm |
|---|---|
| Het behandelen van Gebied: | 333-666m2 |
| Maximum stroomtarief: | 6000L/h |
10W 50m2 roestvrijstalen boerderijvijverfontein Peddelwiel Zonnebeluchter voor visvijver
| naam: | Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel |
|---|---|
| Gewicht: | 20KG |
| Lawaai: | ≤50db |
220V Vijverpomp Waaierbeluchter Hoog rendement voor industrieel gebruik
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Energie - besparing |
|---|---|
| Lawaai: | ≤60dB |
| Gewicht: | 20KG |

