Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
Oppervlakte die Zonne Aangedreven Brushless de Motorbeluchtingstoestel Dia 3 drijven van het Oppervlaktebeluchtingstoestel gelijkstroom
| Afzetdia: | 3“ |
|---|---|
| Brandstof: | Aangedreven zonne |
| Ladingsstroom: | 4.25 (A) |
2 waaier zonne-peddelwielbeluchter
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
12V 2m zonne-peddelwielbeluchter
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Macht: | Zonne |
| Toepassing: | Aquicultuur, Vissenvijver, Meer |
2.5KgO2/Kwh drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel 0.2Mpa 0.3Mpa
| Gewicht: | 25-50Kg |
|---|---|
| Lawaai: | ≤65dB |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
300R/Min 1.1kw Drijvende Oppervlak Beluchter Solar Paddle Wiel Visvijver Splash Float
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
| Controlegebied (mu): | 4-10 |
110 V 220 V Elektrische Vijver Peddelwiel Viskwekerij Beluchter Voor Vijvers Meren
| HP: | 1pk |
|---|---|
| Voltage: | 110v/220v/380v/440v |
| Gewicht: | 25 Pond |
0.75KW Paddle Wheel Beluchter Solar 25Lbs Voor Aquacultuur Watertuin
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| HP: | 1pk |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
50 mm uitlaatdiameter viskwekerijbeluchter
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
|---|---|
| Stroomtarief: | 200L/min |
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
55kgs Schommelingsbeluchtingstoestel Kweken van visbeluchtingstoestel met geringe geluidssterkte voor 4002m2-Dekking
| Het pompen capaciteit: | ≥7200m ³ /h |
|---|---|
| Drijvende krachtsnelheid: | 34rpm |
| Golf die sterkte maken: | ≥70m |

