Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
25KG aan Drijvend de Verluchtingssysteem 0,75 van 50Kg aan Pomp van de de Vissenvijver van 2.2KW de Zonne
| Productnaam: | Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel |
|---|---|
| Stroomtarief: | 2-20m3/h |
| Toepassing: | Aquicultuur, Vissenvijver |
Elektriciteitsbesparing die de Beweegbare Nevel van Jet Solar Pond Aerator Floating drijven
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
| Controlegebied (mu): | 4-10 |
van de de Lagune Zonnevijver van 48V 1.1KW Drijvend de Fonteinbeluchtingstoestel Met duikvermogen voor Viskwekerij
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
| Controlegebied (mu): | 4-10 |
2 aan 20m3/H-Vijveroxygenator die Jet Aerator High Oxygen Transfer-Efficiency 80% drijven
| Stroomtarief: | 2-20m3/h |
|---|---|
| Productnaam: | Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel |
| Levensduur: | ≥10 jaren |
60dB 60Hz Lange Arm Peddelwiel Beluchter Peddelwiel Voor Vijver 25Lbs
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Herz |
| Garantie: | 1 jaar |
Waterwiel Vijverbeluchter fonteinbeluchter
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Kabellengte: | 10m |
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
25 X 15 X 20cm Visvijver Oxygenator 2.5L/Min Zonne-energie Vijver Oxygenator
| Geluidsniveau: | <50db> |
|---|---|
| Voeding: | AC/DC |
| Garantie: | 1 jaar |
60Hz roestvrijstalen sets Pond Paddle Wheel Beluchter Beluchtingsapparaten voor visteelt
| Machtsefficiency: | ≥1.25KG (KW.H) |
|---|---|
| Gewicht: | 25 Pond |
| Macht: | 0.75KW |
110V elektrische waterwielvijverbeluchter voor een betere zuurstofcirculatie
| Stroomtarief: | 3000L/H |
|---|---|
| Kabellengte: | 10m |
| Voltage: | 110V |
380 V 440 V Vijver Peddel Wiel Beluchter Voor Garnalen Vijver Met geringe geluidssterkte 60DB
| Gewicht: | 25 Pond |
|---|---|
| Macht: | 0.75KW |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

