Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
2.2KW zonne-energie waterpomp ISO Solar dompelpomp voor vijvers
| Pomptype: | Zonne-energie |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 50db |
| Hoofd: | 30m |
Visteelt Garnalen Vijver Beluchter Aquacultuur Waterwiel Vijver
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
van de het Landbouwbedrijfvijver van 220V 1.5kw Lange het Wielbeluchter van de het Wapenpeddel voor de Aquacultuur van het Garnalenlandbouwbedrijf
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Aquicultuur |
| Levensduur: | ≥20 jaren |
Roestvrijstalen Solar Pond Beluchtingssysteem Solar Pond Oxygenator 200L/Min
| Het werk vochtigheid: | ≤90% |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 500W |
| Garantie: | 1 jaar |
2.6KG/H van het de Aquicultuurlandbouwbedrijf van het Viskwekerijbeluchtingstoestel van de de Vijververluchting de Peddelwiel 1.0HP
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
1.5KW Garnalen Vijver Beluchter Elektrische Drijvende Beluchter Voor Garnalen Vijver
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
van het het Waterwiel van 45kg 220V de Vijverbeluchtingstoestel voor de Systemen 1.5kw van de Aquicultuurverluchting
| Grootte: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Frequentie: | 50Hz |
1450r/Min SS het Wielbeluchter van de Aquicultuurpeddel voor Vijver 700*550*750mm
| Productnaam: | Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel |
|---|---|
| Grootte: | 700*550*750mm |
| Toepassing: | Aquicultuur |
0.5KW Fish Farm Beluchter 60dB Geluidsniveau 50Hz Garnalen Vijver Beluchter
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Stroomtarief: | 200L/min |
220V van de de Vijverpomp van het drijvende krachtbeluchtingstoestel de Drijvende kracht 110v Met geringe geluidssterkte 4.5kg/H
| Productnaam: | Drijvende krachtbeluchtingstoestel |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| De capaciteit van de zuurstofoverdracht: | ≥4.5kg/h |

