Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
AC DC Visvijver Oxygenator Visvijver Beluchter 5m 10W 2.5L/Min
| Voeding: | AC/DC |
|---|---|
| Zuurstofconcentratie: | 90% |
| Gewicht: | 1.5kg |
1.5kw Visvijver Zonne-energie Vijver Oxygenator Bubble Beluchter Voor Vijver
| Zuurstofconcentratie: | 90% |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Voeding: | AC/DC |
25x15x20cm het Beluchtingstoestel50db Zonne Aangedreven Oxygenator van de Visserijvijver voor Vijver
| Het Tarief van de luchtstroom: | 2.5L/min |
|---|---|
| Geluidsniveau: | <50db> |
| Machtsconsumptie: | 10W |
5 m Black Lake Pond Oxygenator Solar Oxygen Impeller Grote vijver Oxygenator
| Voeding: | AC/DC |
|---|---|
| Kabellengte: | 5m |
| Grootte: | 25x15x20cm |
ABS 5m Vijver Oxygenator Zuurstoftoevoer Oxygenator Voor Visvijver Aquarium
| Machtsconsumptie: | 10W |
|---|---|
| Toepassing: | Vissenvijver |
| Het Tarief van de luchtstroom: | 2.5L/min |
RVS Pond Peddelwiel Beluchter Beluchting In Visteelt 16Ft
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Voltage: | 110v/220v/380v/440v |
60Hz Elektrische Vijverbeluchter Beluchter Drijvende Vijverbeluchter Solar
| Productnaam: | De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel |
|---|---|
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
| Krachtbron: | Elektrisch |
2m waterrad vijverbeluchter 60dB geluidsarm schoepenwiel op zonne-energie
| Levensduur: | ≥20000h |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
2.5L/Min Visvijver Oxygenator Waaier Vijver 25 X 15 X 20 cm
| Het Tarief van de luchtstroom: | 2.5L/min |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Machtsconsumptie: | 10W |
1,5 kg drijvende vijver op zonne-energie voor garnalenvijver
| Het Tarief van de luchtstroom: | 2.5L/min |
|---|---|
| Toepassing: | Vissenvijver |
| Machtsconsumptie: | 10W |

