Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
Van het het Roestvrije staalbeluchtingstoestel van 0.75KW 1.5KW het Wiel van de de Vijverpeddel voor Vissenvijver
| Voltage: | 110v/220v/380v/440v |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Herz |
| Garantie: | 1 jaar |
25mm van de de Vissenvijver van Afzetdiy Zonne de Filterpomp 45dB Met geringe geluidssterkte 2.2kg
| Max Lift Height: | 3m |
|---|---|
| Afzet: | 3 DUIM |
| Garantie: | 1 jaar |
10W 1,5kg Fish Pond Oxygenator Duurzame ABS Oxygenator op zonne-energie
| Toepassing: | Vissenvijver |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Kleur: | zwart |
6000L/H de Pomp van de de Tuinvijver van het vissenwater de Fonteinbeluchtingstoestel van de 3m Hoogte Zonnevijver
| Het behandelen van Gebied: | 333-666m2 |
|---|---|
| Afzet: | 3 DUIM |
| Materiaal: | Plastiek |
333 aan 666m2-het Beluchtingstoestel van de het Waterpomp 2.2kg van de Vissenvijver voor Vissenvijver 200W
| Machtsconsumptie: | 200w |
|---|---|
| Afzetdiameter: | 25mm |
| Productnaam: | Het Waterpomp van de vissenvijver |
5m van de het Waterpomp 6000L/H van de Vissenvijver de Systemen van de het Meerverluchting voor Oxygenatieomloop
| stroom: | 25m3/h |
|---|---|
| Afzet: | 3 DUIM |
| Max Water Temperature: | 35℃ |
Lake Solar Peddelwielbeluchter RVS 50m2 Fonteinbeluchter voor vijver
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Levensduur: | ≥10 jaren |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Lakes 2m zonne-energie zuurstof luchtpomp zonne-energie visvijver beluchter 10W
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Grootte: | aangepast |
| Macht: | Zonne |
25mm Visvijver Waterpomp 333m2 Plastic Beluchter Voor Gezonde Visvijver Beluchters
| Productnaam: | Het Waterpomp van de vissenvijver |
|---|---|
| Het behandelen van Gebied: | 333-666m2 |
| Materiaal: | Plastiek |
DC48V 1KW Waterwiel Vijverbeluchter Voor Garnalenvijver Solar Paddle
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |

