Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
2.5L/Min Visvijver Oxygenator Waaier Vijver 25 X 15 X 20 cm
| Het Tarief van de luchtstroom: | 2.5L/min |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5kg |
| Machtsconsumptie: | 10W |
1,5 kg drijvende vijver op zonne-energie voor garnalenvijver
| Het Tarief van de luchtstroom: | 2.5L/min |
|---|---|
| Toepassing: | Vissenvijver |
| Machtsconsumptie: | 10W |
AC DC Visvijver Zuurstofconcentrator Zuurstofgenerator voor visvijver
| Toepassing: | Vissenvijver |
|---|---|
| Materiaal: | ABS |
| Machtsconsumptie: | 10W |
60Hz Waterrad Vijverbeluchter 60dB 2m Aquacultuur Beluchtingssystemen
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Krachtbron: | Elektrisch |
200W drijvend van de de Fonteinpeddel van het Vijverbeluchtingstoestel Wiel 2m het Elektrische Beluchtingstoestel van 110V voor Vissen
| Frequentie: | 60Hz |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
| Machtsconsumptie: | 200w |
16 voet van de het Wielbeluchter van de Vijverpeddel van de het Landbouwbedrijfvijver de Luchtpomp 4046m2 tot 20234m2
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
|---|---|
| Macht: | 0.75KW |
| Ladingsgebied: | 4046m ² - 20234m ² |
Zonne-energie Waterwiel Vijverbeluchter 8kg 20000u
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Frequentie: | 60Hz |
| Stroomtarief: | 3000L/H |
DC 48V kleine visvijverpomp 3 inch uitlaat 3m grote vijverpompen 6000L/H
| Productnaam: | Het Waterpomp van de vissenvijver |
|---|---|
| Max Water Temperature: | 35℃ |
| Maximum stroomtarief: | 6000L/h |
Elektrische vijverpeddelwielbeluchter RVS 1800Cfm drijvende beluchtingsfonteinen
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
|---|---|
| Voeding: | Elektrisch |
| Productnaam: | Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel |
Van het de Peddelwiel van de roestvrij staalvijver het Beluchtingstoestel 60Hz 20ft 3.6KG/H
| HP: | 1pk |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Ladingsgebied: | 4046m ² - 20234m ² |

