Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
50Hz Hoge Snelheid Beluchters Lange Arm Schoepenwiel Beluchter 45kg
| Stroomtarief: | 3.5m ³ /min |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Levensduur: | ≥20 jaren |
Zonne-energie Viskwekerij Beluchter 500W Viskwekerij Luchtpomp
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
| Gewicht: | 10KG |
Drijvende de Oppervlaktebeluchtingstoestellen van 380V 50HZ voor Industriële Waterzuiveringsinstallatie
| Stroomtarief: | 2-20m3/h |
|---|---|
| Productnaam: | Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel |
| druk: | 0.2-0.3Mpa |
220 V 30L/Min Drijvende Solar Waterpomp 20 kg SS Dompelpomp Type
| Inhamdiameter: | 50mm |
|---|---|
| Hoofd: | 30m |
| Gewicht: | 20KG |
45kg 3.5m3/Min Aquacultuur Peddelwielbeluchter 1.5kw op zonne-energie
| Macht: | 1.5KW |
|---|---|
| Toepassing: | Aquicultuur |
| Kabellengte: | 10m |
RVS 304 Viskwekerij Beluchter 3M
| Afzetdiameter: | 50mm |
|---|---|
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
750W Oppervlaktebeluchtingstoestel met lage snelheid 220V 380V Jet Surface Aerator
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Opgeloste zuurstof: | 4.5 (kg/hr) |
| Brandstof: | Aangedreven zonne |
2.2KW Landbouw Zonne-energie Waterpomp Industriële RVS Waterpomp
| Krachtbron: | Zonne |
|---|---|
| Toepassing: | Landbouw |
| Stroomtarief: | 30L/min |
30 m kop 50 mm dia Sunculture Solar 12v DC zonne-waterpomp
| Inhamdiameter: | 50mm |
|---|---|
| Geluidsniveau: | 50db |
| Krachtbron: | Zonne |
0.75Kw 380V Aquacultuur Schoepenwielbeluchter
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |

