Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
55kgs Visteelt Schommelingsbeluchter Drijvende Straalbeluchter voor 4002m2-dekking
| Het pompen capaciteit: | ≥7200m ³ /h |
|---|---|
| Reductiemiddelenstijl: | Wormstijl |
| Reductiemiddelenverhouding: | 14:1/16:1 |
Peddelwiel 1pk Viskwekerij Beluchter Aquacultuur Beluchtingssystemen 380v
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
50000h Fontein Drijvende kracht Beluchter 1450rpm Aquacultuur Apparatuur Drijvende kracht 4.5kg/H
| Snelheid: | 1450rpm |
|---|---|
| Stroomtarief: | 2.5m3/h |
| De capaciteit van de zuurstofoverdracht: | ≥4.5kg/h |
30L/Min Zonne-energie Waterpomp 220V Aangepaste RVS Waterpomp
| Afzetdiameter: | 50mm |
|---|---|
| Hoofd: | 30m |
| Krachtbron: | Zonne |
45 kg aquacultuur schoepenwielbeluchter
| Grootte: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Gewicht: | 45kg |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Aquacultuur 2 m zonne-peddelwielbeluchter 20 kg op zonne-energie
| Stroomtarief: | 1.2m ³ /h |
|---|---|
| Levensduur: | ≥10 jaren |
| Verluchtingsdiepte: | 2m |
220 V OEM Elektrische Fish Farm Beluchter 200L/Min Elektrische Wiel Beluchter 10 kg
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz |
| Stroomtarief: | 200L/min |
Water Solar Dompelpomp 50mm Inlaat Diameter 1pk Dompelpomp
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Afzetdiameter: | 50mm |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
4 waaiers Aquacultuur Paddle Wheel Beluchter 1.5Kw 380V Paddle Wheel Beluchter Solar
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
230 v Fish Farm Beluchter Aquacultuur Machine 1HP 2HP 3HP Lange Arm Paddle Wheel Beluchter
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |

