Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond ] bij elkaar passen 200 producten.
van de de Wormschommeling van het 14:116:1 het Beluchtingstoestel van de het Beluchtingstoestelaquicultuur voor Industriële Waterzuiveringsinstallatie
| Golf die sterkte maken: | ≥70m |
|---|---|
| Afmetingen: | 1680*900mm |
| De landbouwdekking: | 4002㎡ |
34rpm Surge Beluchter Drijvende Beluchters Afvalwaterbehandeling 2.4kg/Kwh met HDPE Vlotter
| Inputmacht: | 1.5KW |
|---|---|
| Afmetingen: | 1680*900mm |
| De landbouwdekking: | 4002㎡ |
Koperen 304SS 3PH Surge Aerator Drijvend beluchtingssysteem met wormverloopstuk
| Inputmacht: | 1.5KW |
|---|---|
| Gastheer: | Koper en 304#SS 3PH |
| Aërobe capaciteit: | ≥1.35kg/h |
De Beluchter van de hoge snelheids34rpm Schommeling Visteelt voor Golf die Sterkte ≥70m/S ² maken
| Inputmacht: | 1.5KW |
|---|---|
| Gewicht: | 55kgs |
| De landbouwdekking: | 4002㎡ |
200 kg 3 Fase Turbine Jet Beluchter Viskwekerij Luchtpomp 1.5 kg/Kwh 60Hz
| De capaciteit van de zuurstofoverdracht: | ≥4.5kg/h |
|---|---|
| Stroomtarief: | 2.5m3/h |
| Eigenschappen: | Hoog rendement |
60dB van de de Drijvende krachtaquicultuur van de fonteinpomp van de de Luchtpomp de Aquicultuurmateriaal
| Machtsefficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
|---|---|
| Levensduur: | 50000H |
| Toepassing: | Aquicultuur |
1.2m van het de Peddelwiel van het Drijvende krachtbeluchtingstoestel van de Drijvende krachtce Hoog de Stroomtarief 2.5m3/H
| Macht: | 220V |
|---|---|
| Machtsefficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
| Productnaam: | Drijvende krachtbeluchtingstoestel |
Garnalen Solar Peddelwielbeluchter 0.75kw Peddelwielbeluchter Landbouw
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
van het de Drijvende krachtbeluchtingstoestel van 1.5kg/Kwh 60dB van het de Peddelwiel de Drijvende kracht 50000hours Met geringe geluidssterkte
| Lawaai: | ≤60dB |
|---|---|
| Snelheid: | 1450rpm |
| Gewicht: | 20KG |
Schommelingsbeluchter met geringe geluidssterkte 70m Golf die Sterkte 1.35kg/H 7200m3/H maken
| Het pompen capaciteit: | ≥7200m ³ /h |
|---|---|
| Reductiemiddelenverhouding: | 14:1/16:1 |
| Afmetingen: | 1680*900mm |

