Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
10W Lake Solar Powered Floating Pond Aerator Beluchtingsapparaten voor visteelt
| Machtsconsumptie: | 10W |
|---|---|
| Macht: | Zonne |
| Toepassing: | Aquicultuur, Vissenvijver, Meer |
2HP Automatische Surge Beluchter Type drijvende oppervlaktebeluchter voor visvijver
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
200W Waterwiel Vijverbeluchter 2.5m3/Min
| Krachtbron: | Elektrisch |
|---|---|
| Stroomtarief: | 3000L/H |
| Afzetdiameter: | 50mm |
Laag geluidsniveau 60dB waterrad vijverbeluchter 10m kabel Solar Water Oxygenator
| Levensduur: | ≥20000h |
|---|---|
| Frequentie: | 60Hz |
| Kabellengte: | 10m |
Lakes 2m zonne-energie zuurstof luchtpomp zonne-energie visvijver beluchter 10W
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Grootte: | aangepast |
| Macht: | Zonne |
60Hz Waterrad Vijverbeluchter 60dB 2m Aquacultuur Beluchtingssystemen
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Krachtbron: | Elektrisch |
60Hz Elektrische Vijverbeluchter Beluchter Drijvende Vijverbeluchter Solar
| Productnaam: | De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel |
|---|---|
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
| Krachtbron: | Elektrisch |
Aquacultuur Peddel Waterrad Vijver Beluchter Vis Garnalen 2 Impellers
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
1450rpm van de de Zuurstofoverdracht van het drijvende krachtbeluchtingstoestel 20kg Hoge van de de Capaciteits1450rpm Fontein de Pompdrijvende kracht
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Snelheid: | 1450rpm |
| naam: | De Drijvende krachtbeluchtingstoestel van het aquicultuurmateriaal |
Afvalwater Garnalen Vijverbeluchter 1HP Elektrisch 2 Impellers Beluchting In Garnalenvijvers
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |

