Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
2 Wielen Garnalen Viskwekerij Beluchter Garnalen Kweek
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
220V van de de Vijverpomp van het drijvende krachtbeluchtingstoestel de Drijvende kracht 110v Met geringe geluidssterkte 4.5kg/H
| Productnaam: | Drijvende krachtbeluchtingstoestel |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| De capaciteit van de zuurstofoverdracht: | ≥4.5kg/h |
50000h Fontein Drijvende kracht Beluchter 1450rpm Aquacultuur Apparatuur Drijvende kracht 4.5kg/H
| Snelheid: | 1450rpm |
|---|---|
| Stroomtarief: | 2.5m3/h |
| De capaciteit van de zuurstofoverdracht: | ≥4.5kg/h |
1.2m Aquacultuur Luchtpomp Vijverpomp Waaier RVS
| Snelheid: | 1450rpm |
|---|---|
| De capaciteit van de zuurstofoverdracht: | ≥4.5kg/h |
| Productnaam: | Drijvende krachtbeluchtingstoestel |
110V elektrische waterwielvijverbeluchter voor een betere zuurstofcirculatie
| Stroomtarief: | 3000L/H |
|---|---|
| Kabellengte: | 10m |
| Voltage: | 110V |
Zonne-energie Waterwiel Vijverbeluchter 8kg 20000u
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Frequentie: | 60Hz |
| Stroomtarief: | 3000L/H |
Waterwiel Vijverbeluchter fonteinbeluchter
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
|---|---|
| Kabellengte: | 10m |
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
3000L / H 60dB Zuurstofpomp op zonne-energie Waterfonteinbeluchter
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 200w |
| Gewicht: | 8KG |
Shrimp Farm Vijver Beluchter Paddle Waterwiel Aquacultuur Fish Farm Luchtpomp
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
DC48V 1KW Waterwiel Vijverbeluchter Voor Garnalenvijver Solar Paddle
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |

