Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
2m waterrad vijverbeluchter 60dB geluidsarm schoepenwiel op zonne-energie
| Levensduur: | ≥20000h |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Luchtvolume: | 2.5m ³ /min |
1HP Pond Paddle Wheel Fountain Beluchtingssystemen voor Fish Pond Oxygenation
| Het maximumtarief van de Luchtstroom: | 1800 Cfm |
|---|---|
| Ladingsgebied: | 4046m ² - 20234m ² |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
Aquacultuur Waterwiel Vijverbeluchter Peddelwiel 45AH
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
750W 1450r/Min Hoge Snelheid Beluchter 50Hz Vijver Peddelwiel Lange Arm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Verluchtingsgebied: | 3000m² |
| Grootte: | 700*550*750mm |
300R/Min 1.1kw Drijvende Oppervlak Beluchter Solar Paddle Wiel Visvijver Splash Float
| Materiaal: | Pp |
|---|---|
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
| Controlegebied (mu): | 4-10 |
van de het Landbouwbedrijfvijver van 220V 1.5kw Lange het Wielbeluchter van de het Wapenpeddel voor de Aquacultuur van het Garnalenlandbouwbedrijf
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Toepassing: | Aquicultuur |
| Levensduur: | ≥20 jaren |
Peddelwiel Oxygenator op zonne-energie DC12V 50m2 Visvijverbeluchter
| Grootte: | aangepast |
|---|---|
| Toepassing: | Aquicultuur, Vissenvijver, Meer |
| Voltage: | DC12V |
0.75KW Garnalen Landbouw Beluchter Waterwiel Beluchter Voor Garnalen Vijver Peddelwiel
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
1.2m van het de Peddelwiel van het Drijvende krachtbeluchtingstoestel van de Drijvende krachtce Hoog de Stroomtarief 2.5m3/H
| Macht: | 220V |
|---|---|
| Machtsefficiency: | ≥1.5kg/kw.h |
| Productnaam: | Drijvende krachtbeluchtingstoestel |
110 V 220 V Elektrische Vijver Peddelwiel Viskwekerij Beluchter Voor Vijvers Meren
| HP: | 1pk |
|---|---|
| Voltage: | 110v/220v/380v/440v |
| Gewicht: | 25 Pond |

