Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
van het het Waterwiel van 45kg 220V de Vijverbeluchtingstoestel voor de Systemen 1.5kw van de Aquicultuurverluchting
| Grootte: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Frequentie: | 50Hz |
SS304 de Pompbeluchter van de Viskwekerijlucht voor Viskwekerijvijver 12140m2 aan 40468m2
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
Visteelt Garnalen Vijver Beluchter Aquacultuur Waterwiel Vijver
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
50 mm uitlaatdiameter viskwekerijbeluchter
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
|---|---|
| Stroomtarief: | 200L/min |
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
60dB Visvijver Beluchtingssysteem Visvijver Beluchter Werktemperatuur 0 Tot 40C
| Het werk Temperatuur: | 0-40℃ |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Machtsconsumptie: | 500W |
Roestvrijstalen Solar Pond Beluchtingssysteem Solar Pond Oxygenator 200L/Min
| Het werk vochtigheid: | ≤90% |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 500W |
| Garantie: | 1 jaar |
CE 220 V VIS KWEKERIJ DRIJVENDE ZONNE VIJVER BELUCHTER VOOR VIS VIJVER 50 MM
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Macht: | Elektrisch |
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
Zonne-energie Viskwekerij Beluchter 500W Viskwekerij Luchtpomp
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
| Gewicht: | 10KG |
RVS 304 Viskwekerij Beluchter 3M
| Afzetdiameter: | 50mm |
|---|---|
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
1horse Power Oppervlaktebeluchter op zonne-energie 48v
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Materiaal: | ABS PLASTIEK |

