Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
50Hz 220V 500W Farm Pond Beluchter Pomp Vis Houden Grote Vijver Bubbler
| Gewicht: | 10KG |
|---|---|
| Het werk vochtigheid: | ≤90% |
| Voltage: | 220V |
220 V OEM Elektrische Fish Farm Beluchter 200L/Min Elektrische Wiel Beluchter 10 kg
| Productnaam: | Viskwekerijbeluchtingstoestel |
|---|---|
| Frequentie: | 50Hz |
| Stroomtarief: | 200L/min |
10W 50m2 roestvrijstalen boerderijvijverfontein Peddelwiel Zonnebeluchter voor visvijver
| naam: | Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel |
|---|---|
| Gewicht: | 20KG |
| Lawaai: | ≤50db |
200W drijvend van de de Fonteinpeddel van het Vijverbeluchtingstoestel Wiel 2m het Elektrische Beluchtingstoestel van 110V voor Vissen
| Frequentie: | 60Hz |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
| Machtsconsumptie: | 200w |
0.75Kw Drijvende Visteelt Beluchter Elektrische Solar Vijver Beluchter Voor Visvijver
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
1800 Cfm Hoge snelheid van de de Vijverbeluchter van het Peddelwiel de Grote voor Oxygenatie 12140m2 aan 40468m2
| Ladingsgebied: | 4046m ² - 20234m ² |
|---|---|
| Voeding: | Elektrisch |
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
2 waaier 0.75Kw Waterwiel Vijverbeluchter 380V Viskwekerij Vijverwater
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
220V Vijverpomp Waaierbeluchter Hoog rendement voor industrieel gebruik
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Energie - besparing |
|---|---|
| Lawaai: | ≤60dB |
| Gewicht: | 20KG |
2.6KG/H van het de Aquicultuurlandbouwbedrijf van het Viskwekerijbeluchtingstoestel van de de Vijververluchting de Peddelwiel 1.0HP
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
48v 25m3/H Oppervlaktebeluchter op zonne-energie Lake 4 Paddle Wheel 1 Acre Pond Beluchter
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Materiaal: | ABS PLASTIEK |

