Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
50Hz 60Hz Pond Paddle Wheel Beluchter Visteelt Beluchter SS304
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
1pk 0.75KW Pond Paddle Wheel Beluchter Aquacultuur Beluchter
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
1.5KW Pond Paddle Wheel Beluchter Viskwekerij Beluchtingsapparatuur
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
4046m2 tot 20234m2 Vijver Peddelwiel Beluchter Visteelt voor het Beluchten
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |
Aangepaste 1.2m3/H Solar Peddelwiel Beluchter Viskwekerij Luchtpomp 2m
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Stroomtarief: | 1.2m ³ /h |
| Macht: | Zonne |
1450r/Min SS het Wielbeluchter van de Aquicultuurpeddel voor Vijver 700*550*750mm
| Productnaam: | Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel |
|---|---|
| Grootte: | 700*550*750mm |
| Toepassing: | Aquicultuur |
ISO9001 1450r/min Aquaculture Peddelwielbeluchter 10m kabelpeddelwiel voor visvijver
| Verluchtingsgebied: | 3000m² |
|---|---|
| Productnaam: | Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel |
| Grootte: | 700*550*750mm |
1.5kw 220V Aquacultuur Schoepenwielbeluchter
| Productnaam: | Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Levensduur: | ≥20 jaren |
10W Solar Paddle Wheel Beluchter 50db Stille Zuurstofpomp op zonne-energie
| naam: | Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel |
|---|---|
| Toepassing: | Aquicultuur, Vissenvijver, Meer |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
45kg 3.5m3/Min Aquacultuur Peddelwielbeluchter 1.5kw op zonne-energie
| Macht: | 1.5KW |
|---|---|
| Toepassing: | Aquicultuur |
| Kabellengte: | 10m |

