Alle producten
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de vijverpeddel
-
Het Wielbeluchtingstoestel van de aquicultuurpeddel
-
Het zonnebeluchtingstoestel van het Peddelwiel
-
De Vijverbeluchtingstoestel van het waterwiel
-
Viskwekerijbeluchtingstoestel
-
Drijvend Oppervlaktebeluchtingstoestel
-
Drijvende krachtbeluchtingstoestel
-
Het Waterpomp van de vissenvijver
-
Oppervlaktebeluchter op zonne-energie
-
De Pomp van het Zonne-energiewater
-
Oxygenator van de vissenvijver
-
Schommelingsbeluchtingstoestel
zoekwoorden [ pond paddle wheel aerator ] bij elkaar passen 125 producten.
Lake Solar Peddelwielbeluchter RVS 50m2 Fonteinbeluchter voor vijver
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Levensduur: | ≥10 jaren |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
12V 2m zonne-peddelwielbeluchter
| Lawaai: | ≤50db |
|---|---|
| Macht: | Zonne |
| Toepassing: | Aquicultuur, Vissenvijver, Meer |
2 wielen Garnalen Solar Paddle Wheel Beluchter Vijver Viskwekerij Beluchter 5000m2
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
Vis Garnalen Zonne-energie Schoepenwiel Beluchter Viskwekerij Luchtpomp 4 Waaiers
| Productnaam: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
|---|---|
| Gebruik: | de beluchtingstoestellen van de aquicultuurmachine |
| Functie: | de beluchtingstoestellen van de vissenvijver |
60dB 60Hz Lange Arm Peddelwiel Beluchter Peddelwiel Voor Vijver 25Lbs
| Maximumverluchtingsdiepte: | 16 Voet |
|---|---|
| Frequentie: | 60 Herz |
| Garantie: | 1 jaar |
0.75KW Paddle Wheel Beluchter Solar 25Lbs Voor Aquacultuur Watertuin
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| HP: | 1pk |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
4046m2 aan 20234m2-het Wielbeluchtingstoestel 1.25KG/KWH van de Hoge snelheids Zonne Aangedreven Peddel
| Geluidsniveau: | 60 dB |
|---|---|
| Macht: | 0.75KW |
| Het maximumtarief van de Luchtstroom: | 1800 Cfm |
45 kg aquacultuur schoepenwielbeluchter
| Grootte: | 700*550*750mm |
|---|---|
| Gewicht: | 45kg |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
SS201 Vijver Aquacultuur Peddelwiel Beluchter Vis Garnalen Viskwekerij Beluchtingsapparatuur
| Motor: | Permanente Magnetische Synchrone gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Controlemechanisme: | Het Controlemechanisme van de frequentieomzetting |
| Kader: | 304# roestvrij staal |

